תתארו לכם ארון בגדים, שבו תמיד תמצאו מה ללבוש. יהיו בו פרטי לבוש שמתאימים בדיוק לצרכים שלכם ויעזרו לכם להראות אטרקטיביים.

תהליכי הסטיילינג החווייתיים שלי, מיועדים ללקוחות פרטיים ועסקיים (אנשי ציבור, אנשי תקשורת, פרפורמרים ומרצים). הם משמשים לבניית תדמית אסטרטגית רצויה, הם מאפשרים לחזק את הדימוי העצמי, ההרמוניה הפנימית ותחושת האושר, המשפיעים על הסיפוק האישי שלנו בכל תחומי החיים.

כמעצבת אופנה מנוסה אני יודעת להתאים את הבגד לצרכי הלקוח. בגד מנדף, לבוש  ששומר על חום הגוף, בד אוורירי. ועם הידע שרכשתי בגזרות אני יודעת להנחות איך לתקן בגד שייראה מדויק על הגוף.

כמגשרת, אני משתמשת בכלים ליישוב סכסוכים. הסכסוך הראשוני שלנו מתחיל עם עצמנו, עם הגוף, המראה והלבוש. אני נמצאת שם ועוזרת להוציא את ה"אני" שאני רוצה להיות.

לימודי האומנות והצילום חידדו אצלי את ההבחנה בקומפוזיציות של גופים במרחב. ומשם אני לוקחת את הדיוק שבו אני בודקת עם הלקוחות מה תשומת הלב שרוצים לקבל.

כסטייליסטית אני מאבחנת מבנה גוף וצבעוניות. ובאמצעות אשליות אופטיות אני מוציאה את המיטב שבך.
אודות
הי, אני רינת, סטייליסטית אישית ועסקית בעלת רקורד של שלושה עשורים בתחום האופנה.

מגיל צעיר אני מוקסמת מהנוכחות של האדם בסביבה, ומהאופן שבו הוא בוחר להציג עצמו לעולם. אני בוחנת את המראה, ההופעה, הלוק, בסיטואציה שבה נמצאים.  הפכתי את זה למקצוע, ועבדתי כמעצבת אופנה במותגים "רמי לי" ו"עונות" המשכתי בליווי תהליכי עיצוב וייצור של רשתות מקומיות ובינלאומיות .

כשהגעתי לתובנה ש"האופנה משתנה אך הסטייל מחזיק מעמד"..קוקו שאנל. Fashion changes but style endures" (by Coco Chanel) "
החלטתי להתמקד בסטייל, ומאז אני עוזרת לאנשים להתחבר לסטייילנג שמתאים להם, נח להם ומשקף את התדמית שלהם. לבעלי העסקים שעוברים אצלי סטיילינג, אני מתאימה את הלבוש למסרים העסקיים ובכך עוזרת להם לקדם את ההצלחה.

"נראות מצוינת יוצרת מציאות מצוינת"

בד בבד, אני מנחה סדנאות סטיילינג, הרצאות, וסדנאות לעיצוב אופנה ותפירה המיועדות לנשים ולגברים, המעוניינים לפתח את תחום עיצוב האופנה כתחביב ולהיות שותפים לעיצוב בגדיהם האישיים ולהגשמת חלומות מעוצבים. 
 
מהיכן הידע שלי?
  • ניסיון החיים בחברות שבהן עבדתי
  • ניסיון מקצועי מהאנשים שהלבשתי
  • אוניברסיטת חיפה – תולדות האומנות
  • מכללת ויצו חיפה – עיצוב אופנה
  • גומא - גישור
  • סטייל גורו – סטיילינג אישי ועסקי